Duplexní kanály

Duplexní kanály

Htongsteel se objevila jako přední poskytovatel jednorázové řešení pro všechny požadavky duplexní kanály. Jsme jedním z největších vývozců & distributorů duplexní kanály v Číně. Duplexní kanály byly původem

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Huitong zvláštní Steel Co., Ltd je slavný Čína duplexní kanály výrobce a dodavatele, vybaven produktivní výroby a společnosti a jako profesionální duplexní kanály vývozce a prodávající, vždy vítáme vás kupovat a velkoobchod kvalitní duplexní nerezové trubky, duplexní nerezové plechy, nerezové duplexní cívka, duplexní nerezové svitky z naší továrny.

Htongsteel se objevila jako přední poskytovatel jednorázové řešení pro všechny požadavky duplexní kanály. Jsme jedním z největších vývozců & distributorů duplexní kanály v Číně. Duplexní kanály byly původně vytvořeny pro boj proti korozi problémy způsobené chlorid ložiska chladicí vody a jiných tekutin, agresivním chemickým procesem. Naše výrobky mají byl široce používán v mnoha oblastech doma i v zahraničí. Každé oddělení jsou dokonalé vedení a plně automatizovanou produkci tak, aby se našim klientům nabídnout nejlepší kvalitní výrobky a služby.

Třídy a materiály k dispozici:

2205, 904L, S31803, 330, 660, 630, 17-4PH, 631,17-7PH, 2507, F51, S31254 atd.

Velikost: DN15-600 nebo dle vlastního nastavení.

Balení:

Standardní exportní balení nebo dle vlastního nastavení.

Typ:

Oboustranný panel z nerezové oceli, nerezové duplexní kanál, duplexní korozivzdorná ocel list, duplexní nerezové desky, duplexní korozivzdorná ocel cívkou pásky atd.

Související hledání: Duplexní kanál, duplexní nerezové trubky, duplexní nerezové plechy, nerezové duplexní cívka, duplexní korozivzdorná ocel cívky, duplexní oceli, duplexní nerezové potrubí.

Dvojice:Přesné trubky Další:Slitina potrubí

Dotaz