337 šetření o uhlíkových výrobků z oceli a legované oceli

- May 05, 2016-

Na místním čase Duben 26 Steel Corporation Spojené státy vztahují na International Trade Komise z Spojených států, žádost o Čínu mu Bei železa a Steel Group, Shanghai Bao Steel Group a dalších 40 čínské ocelářské podniky exportuje Spojené státy uhlíkové oceli a slitiny, výrobky z oceli podal 337 vyšetřování a publikovat trvalé vyloučení nebo příkazy. Bude mít mezinárodní obchodní komise Spojených států 30 dní k vyhodnocení petice a pak se rozhodl, zda chcete provést šetření či nikoliv. Jednou po podání reakce na neúspěch, pak čínské ocelářské podniky se pravděpodobně čelit antimonopolní pokuty o vyšetřování.


Předchůdce Spojených států Steel Corporation byla založena v roce 1864, Carnegie Steel Company, se sídlem v USA největší integrované ocelářské podniky. Obviněná čínské oceli podniky a jejich dealeři colluded kontrolu ceny, krádež obchodního tajemství a skrze falešné popisek, aby se zabránilo živnostenskou daň, požadavky podle šetření "1930 rok daňové právo" sekce 337 Spojené státy, zablokovat čínských ocelové výrobky vyvážet do Spojených států market.the Spojené státy Steel Corporation, použije všechny dostupné prostředky k boji o fair trade a pokračovat přes antisubvenčních a anti dumpingových případů, podporovat stávající práce vymáhání práva.

337 šetření se týká Spojených států, mezinárodní Komise pro obchod může být v souladu s oddílem 337 koncem roku 1930 daňového práva, zahájil vyšetřování nefér chování importu obchodních sankcí.


Šéf obchodu lék úřad dát adresu a řekl 337 šetření zaměřilo na porušení práv duševního vlastnictví a výrobků z oceli je relativně vyspělé výrobky, neexistuje nic takového jako spor duševního vlastnictví. Takzvaný duševního vlastnictví porušení obvinění nemají věcný základ, doufám, že mezinárodní obchod Komisi na Spojené státy, aby zamítl stížnost. Spojené státy Steel Corporation na čínský ocelářský průmysl podal 337 šetření je základna na čínský vývoz oceli prudce stouply. Na začátku roku 2014, čínský vývoz oceli i nadále zvyšovat, do konce roku 2015, vývoz oceli představovaly více než 10 % celkové produkce.

Během tření obchodu s největší světové výrobce oceli Číny zatím hnutí Spojených států Steel Corporation je odvážný a intenzivní akce.

V současné době čínské oceli produkce představuje téměř polovinu světa. Čínská ocel vyváží, příčina mezinárodní anti dumpingové, ale ve jménu porušování práv duševního vlastnictví stěžovat, jde o první případ. Ředitel sdružení čínského průmyslu oceli uvést adresu a řekl, že byl šokován "337 vyšetřování" aplikací Spojených států Steel Corporation, příslušné kontrolní výkon, Cena, kovárna, původ a takzvané duševního vlastnictví práva porušení poplatky založené na žádná fakta, rozpor a vztahující se k pozici. Proto v naději, že Spojené státy mezinárodního obchodu Komise zamítl stížnost.

Ředitel také řekl, že čínské železa a oceli sdružení, jako organizace průmyslu, vždy striktně dodržovat čínské zákony a pravidly mnohostranných mezinárodních aktivit.

Ředitel, konečně zdůraznil, že ocelářský průmysl v Číně a ve Spojených státech mají široké společné zájmy, Čínský ocelářský průmysl dohodly, že vyměňovat názory prostřednictvím komunikace, dialogu a konzultací se Spojenými státy, aby se obě strany mohou plně a snaží se společně zachovat tržního řádu a proti obchodního protekcionismu a společně čelit globální oceli kapacity problém.


Dvojice:Nerez ocel Šestihranná Bar Další:Čínský výrobce uhlíkové oceli bezešvé trubky