"Na cestě po celé cestě" zdůrazněte sílu silné mezinárodní oceli rozložení

- May 23, 2017-

Slavnostní zahájení "Fóra summitu o mezinárodní spolupráci" se konalo v Pekingu dne 14. května. Prezident Xi Jinping se zúčastnil a vydal hlavní řeč s názvem "Budování" na cestě "Společně pracovat". Xi Jinping poukázal na to, že v roce 2013 v Kazachstánu a Indonésii navrhla vybudovat ekonomickou zónu Silk Road a 21. století námořní silniční silnici, "jednosměrnou" iniciativu. Během posledních čtyř let se více než 100 zemí a mezinárodních organizací aktivně podílelo na výstavbě "jedné strany silnice". Důležitá usnesení Valného shromáždění OSN a Rady bezpečnosti OSN jsou součástí konstrukce "jednosměrné". "Po cestě" postupně budovat od konceptu do akce, od vize do reality, výstavbu plodného.


Čína bude spolupracovat s řadou mezinárodních finančních a rozvojových agentur na podporu projektů "jednosměrné", mezi nimi i čínská asijská investiční banka a nová rozvojová banka BRICS. Jako regionální finanční instituce vytvořená Čínou je hlavní činností Asijské infrastruktury investiční banky pomoc infrastruktuře v asijsko-pacifickém regionu.


Čína zvýší prostředky "jednosměrné" na podporu nového kapitálu ve výši 100 miliard yuanů; současně povzbudit finanční instituce provádět RMB zámořských fondů podnikání, míra se očekává asi 300 miliard yuanů. Od roku 2014 do roku 2016 celkový objem obchodu v Číně s "jednou stranou po cestě" přesáhl 3 biliony dolarů, zatímco Čína investovala více než 50 miliard dolarů do "země podél cesty". Čínské podniky postavily více než 50 zemí ve více než 20 zemích, z nichž ekonomika a oblast obchodní spolupráce vytvořila téměř 1,1 miliardy amerických dolarů a 180 000 pracovních míst.


Stát více a více pozornost k rozvoji na cestě, železa a oceli podniky potřebují změnit z vlastní technologie, aby se přizpůsobily lepší strategii.

QR$6D%AA`@GP6A~_N4Q$}A0.png189287219.jpgDvojice:Výrobní kapacitou oceli byla dokončena více než polovinu roku Další:Trubka a trubka z nerezové oceli