Analýza výkonnosti výrobků 304 Series

- May 16, 2016-


304 nerezové oceli jsou široce používané v produkci krytka z nerezové oceli, trubky z nerezové oceli, nerezové kování, nerezové bar/tyče a jiné tvarovky z nerezavějící oceli. Zde jsme analýzu výkon 304 výrobků z nerezové oceli jako následující:


304 nerezové oceli má dobré zda mezikrystalická koroze odpor výkon, vynikající odolnost proti korozi, studené práce a lisování výkonnosti, které lze použít jako tepelného odporu z nerezové oceli. Ve stejné době, tento ocelový - 180℃under stav stále dobré mechanické vlastnosti. Jako solidní řešení plasticity a houževnatost oceli schopnost práce za studena je dobrá; V oxidujících kyselin a atmosférické korozi, vodu a ostatní média. Jako výsledek, 304 nerezové potrubí výroba a spotřeba je největší, nejvíce široce rozsah aplikace z oceli třídy.


304 nerezové oceli má dobré studené i teplé pracovní výkon, lze použít ve všech druhů studených i teplých pracovního procesu, obecné, že kování materiály, nerezové tyče, dráty z korozivzdorné oceli, plechy z nerezové oceli, nerezové pásky, dráty a dalších hutních výrobků, horké pracovní rozsah teplot 900-1180 ℃. studené práce bude jednodušší, žádná zvláštní obtíže, protože dva druhy oceli je snadné být studená kalení , když chladný deformace je příliš velký, musí být uprostřed žíhání léčbu, k dalšímu zpracování.


1. tepelné zpracování


304 nerezové potrubí s tuhý roztok léčbu teploty 1080-1100 ℃, chladící vody nebo chlazení vzduchem. Studené průběžné žíhací teplotu více než 850-970 ℃, teplo konzervaci vody po určité době. Po solidní řešení léčby organizace pro austenitické oceli někdy je také malé množství feritu.


2. svařování


304 nerezové trubice zadržet karbid srážek při svařování, svařování lze použít obecné metody. Ruční svařování elektrickým obloukem, 0,04 % oxidu - 0,04 % z výbrusu velikosti 304 nerezové oceli mohou být přijaty 002 elektroda, nevytvářejí Inter krystalické koroze tendence po svařování, tlusté části, aby mezi granulární korozi odpor po svařování, nutnost tepelného zpracování po svařování a bez tepelné úpravy, změnit tak, aby austenitické nerezové oceli 304 L nerezová ocel nebo stabilní.


3. studené tvářecí výkon


tenká deska 304 z nerezové oceli v procesu aplikace, často používané v operace tváření za studena. Studené, tvořící výkon je hladký tvar a výnos opatření důležitých technických ukazatelů. Studené Tvářecí faktory, které ovlivňují 304 nerezové oceli je víc, je také velmi složité. Z hlediska jeho metalografie faktor hlavně je výsledkem složení oceli, zejména poměr chromu a niklu odpovídající konvenční tahové vlastnosti indexu prodloužení je důležitá charakteristika. Pro získání dobré studené tvořící výkon, by měl být kontrolován v ocelové poměru chromu a niklu vyjádřená v příslušné oblasti.


4. aplikace


Zařízení používané pro jídlo, to jsou také široce používá v obecné chemické zařízení, části průmyslové zařízení pro atomovou energii, atd. Vhodné pro hluboké části výkresu a kyselé potrubí, kontejner, atd. Vozidla, auto díly boxy, domácí spotřebiče jsou pomocí tohoto materiálu. Je to v austenitické nerezové oceli produkce a spotřeby oceli, nejvíce používané na výrobu tenkostěnných, kyselé potrubí a díly, atd. Také často používají chromu a niklu z nerezové oceli a nerezové oceli, svařování jaderníkem, nemagnetické součásti a komponenty v prostředí s nízkou teplotou.

Dvojice:Úvod 4501 duplexní korozivzdorná ocel list UNS S32760 EN 1.4501 Další:Duplexní bezešvé nerezové trubky a trubice (ASTM A789S32001)