Stručný úvod 304 nerezové desky

- May 11, 2016-


304 nerez deska s široké použití, dobrá korozní odolnost, tepelná odolnost, nízká teplota sílu a mechanických vlastností; Lisování, ohýbání například dobré horké pracovní schopnost, bez tepelného vytvrzení fenomén (nemagnetické, pomocí teplotu - 196 ° C)


Z nerezové oceli 304L talíř po svařování nebo eliminovat stres, má dobrou odolnost obilí hranice korozi; Pod podmínkou bez tepelné úpravy také udržet dobrou korozní odolnost, teplotu - 196 ° C až 800 ° C.


Podle vlastností třídy oceli se dělí do pěti typů: austenit, austenitické - železo, železné obilí a martenzit typ, Tepelno-chemické zpracování. Požadavky mohou odolat šťavelová kyselina, kyselina sírová, železitý síran, dusičnan, kyselina dusičná, Kyselina fluorovodíková, kyselina sírová, síran měďnatý, kyselina fosforečná, kyselina mravenčí, kyselina octová, atd všechny druhy kyselých koroze, široce používané v chemické, potravin, medicíně, papírenské, ropy a atomové energetiky a stavebnictví, kuchyňské potřeby, nádobí, automobil, domácí spotřebiče všech druhů náhradních dílů.


Nerezová deska povrch je hladký, vysokou plasticitu, tvrdost a mechanickou pevnost, kyseliny a zásady koroze plynu, řešení a dalších médií. Je to že druh oceli není snadné rzi, ale ne rozhodně ne rez.

‍‍

Podle metody tvorby deska nerez 304 mohou být rozděleny do horké válcování a válcování za studena dva druhy, včetně 0,02 4 mm tloušťky tenkých studena válcované desky a tlusté desky v 4,5 až 100 mm.


S cílem zajistit všechny druhy nerezové desky sílu, pevnost v tahu, prodloužení a tvrdost a další mechanické vlastnosti odpovídat požadavkům, před dodávky oceli po žíhání, tuhý roztok a stárnutí zacházení, tepelné zpracování.


304 nerez deska povrch je krásná a možnost využívat diverzifikace, která má mnoho výkon například dobré korozi výkon, dlouho trvanlivé než běžné oceli, vysoká pevnost, a tudíž velké možnosti použití tenké desky, vysokoteplotní oxidaci a vysokou pevnost, tak mohli bojovat ohněm, normální teplota zpracování, totiž snadné zpracování plastů , jednoduché údržby vycházet nikoli povrchovou úpravu, čisté a naleštěné, dobrý svařovací výkon.

Dvojice:Trubky z nerezové oceli 304 velkých průměrů pro krakování ropy Další:Náš zákazník z filipínské návštěvy naší továrně