Environmentální omezená výrobní politika i během období bombardování oceli vzrostla o sto yuanů

- Oct 10, 2018-


Spotový trh stále vzrůstá. Různé od včerejška, sever-jih ceny oceli trhu jsou malý stálý nárůst hlavního tónu, obchodníci více sjednocené operace. Dohoda je mírnou změnou tempa, kvůli včerejšímu objemu zboží, posunout trh dnes, ale horký jižní trh se mírně ochladil, celková přeprava nedosáhla včerejší úrovně, lze měřit pouze normálním. Severský trh má dobrou práci, trh je aktivní, doplňující doplnění pozitivního, obchodník dvakrát zvýšil většinu. Ale obecná situace je normální doplňování banky po festivalu, spekulativní prostředky pro vstup do situace se dosud neobjevil.


KIMBERLY PIPE 12- (164).jpg


V současné době, po celkové výkonnosti trhu za předchozí očekávání trhu, většina názorů před festivalem, že říjnová ocel nebo první potlačit postoj mladých. Ale začal se začít, není celý tón se změní, ať už to znamená, že město oceli zahájit vlnu trvalého silného vzestupného trhu?

Na krátké období nepřetržitého vzestupu na trhu desetiletého stříbra není načasování příliš zralé. Ale velký tón stříbrného šoku se v okamžiku momentu nezmění. Ale tempo se trochu změní.

Dvojice:Po ocelářského průmyslu byla omezená produkce v říjnu, může zvýšení cen oceli? Další:Z nerezové oceli 304/L 310S 316/L 321 347 2205 potrubí nyní skladem!