Politika životního prostředí omezená produkce i během bombardování období oceli vyletěla set Yuan


Na spotovém trhu stále roste. Odlišné od včerejška, severo jižní trhu oceli ceny jsou malé stálý růst v hlavní tón obchodníci více unified operace. Dohoda je malá změna v tempu, kvůli včerejší objem zboží, záloha na trhu dnes, ale horké jižní trhu mírně ochladí, celková dodávka nedosáhl úrovně včera, lze měřit pouze normální. Severní trh má dobrý obchod, trh je aktivní, navazující doplnění pozitivní, obchodní desky dvakrát aktivována většinu. Ale celková situace je normální doplnění banky po festivalu, spekulativní finanční prostředky do situace ještě neobjevila.


KIMBERLY PIPE 12- (164).jpg


V současné době, po celkovou výkonnost trhu nad rámec předchozích očekávání trhu, většina názorů před festivalem, října oceli nebo první potlačit postoj mladých lidí. Ale ohlašoval začátek, není celý tón se změní, ať už to znamená, že ocelové město zahájit vlnu trvalý silný vzestupný trh?

Krátkou dobu nepřetržitého vzestupu na trhu stříbra deset načasování není příliš zralé. Ale velký tón stříbrné deset šok nebude moc v okamžiku změnit. Ale rychlost se trochu změní.