Železo a ocelářský průmysl Fúze a akvizice zrychlily

- May 11, 2017-

Ceny komoditních cen na černých výrobcích narazily na těžké blokování velkých domácích ocelářských společností na výrobní kapacitu, sloučení a reorganizaci silnice. V úterý se reportér Guangzhou Daily dozvěděl z řady podniků v oblasti železa a oceli po spojení společností Baosteel, Wuhan Iron and Steel, řada podnikatelů v oblasti železa a oceli připravuje řadu restrukturalizací: jedné z podniků Anshan Iron and Steel Group podílet se na restrukturalizaci Severo-východní speciální ocelářské skupiny, 51%. A skupina Northeast Special Steel uvažuje o budoucnosti speciální ocelářské platformy Fushun, která se spoléhá na celkový výpis. Vzhledem k tomu, že ceny oceli se nadále snižovaly, akcie zásob oceli jsou stále v procesu pádu.


Průmyslové zdroje, společnost Northeast Special Steel plánuje zaplatit celou částku dluhu, další splátka na splacení jisté částky zajištěných pohledávek, více než částka nezajištěných pohledávek, včetně dluhopisů na veřejnou nabídku, bude výměna dluhu za akcie. Stále existuje nejistota ohledně plánu reorganizace.


Instituce: krátkodobé zaměření na možnosti reorganizace


Na zahájení 9. ročníku Mezinárodní konference o železe a oceli v Číně, ministr průmyslu a průmyslu Xin Guobin řekl, že bychom měli aktivně vyřešit přebytečnou kapacitu oceli a urychlit transformaci a modernizaci ocelářského průmyslu. Průmysl je přesvědčen, že v budoucím procesu optimalizace struktury průmyslu, výroby a fúzí a reorganizace se stane vývojem v průmyslu.

Generální ředitel skupiny Baodong Chen Derong věří, že čínský ocelářský průmysl otevřel nové kolo fúzí a akvizic časového okna. Průmyslový podnik poté reorganizuje banner fúzí a akvizic, aby dosáhl průmyslového rozsahu a organizační struktury zápasu a jeho státních ocelářských podniků s kombinovanou reformou smíšeného vlastnictví. Podíl státního kapitálu v budoucím ocelářském průmyslu bude dále snižován snížením státních podílů a reformou smíšeného vlastnictví státních ocelářských podniků. Neustálé snižování podílu státního kapitálu pomůže průmyslu udržet racionalitu v plné konkurenci a dále zvýšit průmyslovou efektivitu.


Guangzhou Denní zpravodaj se dozvěděl, že železa a oceli podniky fúze a reorganizace silnice není přes noc, Shougang a Hebei železa a oceli v loňském roce na společné kvůli různým problémům a pletl. Bylo však stanoveno sloučení a reorganizace obecného směru, očekává se, že tržní instituce budou reorganizovat různé typy restrukturalizace. Očekává se, že o 5 až 8 let později budou existující domácí železa a oceli sloučeny do 10 větších průmyslových podniků skupiny.


Ve fúzích a reorganizačních očekáváních, na dlouhou dobu v "medvědím trhu", došlo ke zlepšení nedávného poklesu podílu akcií ocelových desek na A. Analytici Wanlian Securities radí drobným investorům, aby se zaměřili na krátkodobé možnosti restrukturalizace zásob oceli a investičních příležitostí v oblasti střední hodnoty.


Dvojice:Kapacita výroby oceli zavedla rozhodující období Další:Kde koupit nerezové oceli jehlovým ventilem, konektor, koleno, tee, pouzdra a Niple Matice