Ocel na výrobu kapacity dokončila roční úkol 63,4%

- May 12, 2017-

10. května předseda vlády Li Keqiang předsedal výkonné schůzi Státní rady, aby poslouchal vývoj výrobních kapacit a klíčových průmyslových odvětví, aby eliminoval zpožďovací výrobní kapacitu zprávy, aby podpořil ekonomickou restrukturalizaci. Schůzka zdůraznila, že pro vyřešení a odstranění nadměrné zpětné výrobní kapacity je na straně nabídky strukturální reformy důležitého úkolu změna způsobu rozvoje a podpora transformace starých a nových energetických požadavků nevyhnutelných.


Od začátku letošního roku pokračovaly různé regiony a odbory věnovat zvláštní pozornost provádění práce, železa a oceli, uhelného průmyslu k odstranění zpětných výrobních kapacit a dosažení pozitivních výsledků, země z kapacity výroby oceli 31,7 milionu tuny, 68,97 milionu tun produkční kapacity uhlí, respektive roční úkol 63,4%. Ale inspektoři také zjistili, že fáze změn nabídky a poptávky vedou k oslabené kapacitě produkovat kapacitu, některé místa k odstranění zpožděných výrobních kapacit zpoždění, zaměstnanci umístění, likvidace dluhů, fúze a reorganizace je obtížnější a tak dále.


CCTD Čínský trh s uhlíkem Pozorovatel sítě Chen Jie řekl, že v původu uvolňování uhlí a roli národních makro-kontroly, může být těžba těžby těžby uhlíku výrazně uvolněna, zejména hlavní uhlí původu, velké množství produkce a obnovy uhlí, zvýšení objemu prodeje a dodávek. Příslušné státní oddělení aktivně podporovat racionální návrat cen uhlí, ceny uhlí ve většině oblastí výrazně klesly. S nástupem období dešťů, vydáváním vodních elektráren, nízkými cenami vodní energie na pobřežním trhu, které vedou ke snížení spotřeby uhlí, ceny tepelného uhlí pokračují v poklesu, uhelné ceny se zrychlují, aby se vrátily do rozumného rozmezí.


Při ozdravení "ocelové" ocelářský svaz zjistil, že za účelem co nejrychlejšího propagace pásu, z 2 až 25 května, bude výrobní kapacita společné schůzky zaslána do devíti pracovních skupin v okolí "" Provést zvláštní prohlídky. Očekává se, že v červenci a srpnu bude meziministerská federace také provádět úplné přijetí provincií a měst.


Zhuo zaznamená informace informace železa a oceli analytik Cui Hong řekl: "Land Steel" je potíže ocelářského průmyslu již mnoho let starý problém, hrál stále více a více, od loňského roku země poslala řadu inspektorů terénní dozor a expozice, a odpovědnou osobou, aby se zabývala a dosáhla pozoruhodných výsledků. Podle současného shrnutí údajů provincie a autonomní regiony vyčistili podniky "pozemní oceli" více než 500 podniků s výrobní kapacitou 119 milionů tun. S kapacitou "země oceli" rychlého odchodu, čínský ocelářský průmysl k dosažení ziskovosti, přispívá k následnému zdravému a řádnému rozvoji ocelářského průmyslu.


Vzhledem k dalšímu kroku k práci se setkání rovněž zdůraznilo, že bychom měli používat více tržně orientovaných způsobů vládnutí, pevného a efektivního odstranění a odstranění nadměrné zpětné výrobní kapacity. Rozhodně zkoumá a zabývá se nezákonnou výrobou a výstavbou a nesplňuje ochranu životního prostředí, kvalitu, bezpečnost a další standardy podniku, práci špatných míst k vážné odpovědnosti. Kolem tohoto limitu se objeví v časném šetření výrobní kapacity "ocelové oceli", aby byl úplně zakázán, odstranit zařízení, zabránit oživení. O začlenění ročních kapacit do úkolu uhelných dolů do konce listopadu pro ukončení všech. Eliminovat, zastavit stavbu, pomalou výstavbu uhelných projektů na úlohu co nejdříve vyčistit časový limit, odpovědnost vůči lidem. Zadruhé bychom měli dělat dobrou práci pracovníků v oblasti přesídlení umístěných na předním místě. Zatřetí musíme posílit dohled a dohled, všechny lokality by měly být včas informovány o výrobní kapacitě příslušných informací, měly by být zlepšeny systémy podávání zpráv, aby se zabránilo podvodům z výrobních kapacit zpožděním a pevně kontrolovala dovoz nízkokvalitního uhlí.


Dvojice:Li Yiren: Jak realizovat Inteligentní inovace v Číně průmyslu železa a oceli Další:Koleno 90 stupňů