V tomto roce uhlí železo výrobní kapacity programu vydali

- May 26, 2017-

Rozvoj a reformní Komise, Ministerstvo průmyslu a jiných oddělení nedávno vydala "na 2017 průmyslu železa a oceli řešit přebytek kapacity dosáhnout potíže ve vývoji názorů práce", jasné 2017 země se zasune asi 50 milionů tun produkce surové oceli, konec uhlí výrobní kapacity 150 milionů tun nebo více.

V oceli se výrobní kapacity, požadavky na "názory", 30. června 2017, "země ocel" výrobní kapacity vystoupit ze zákona. Chcete-li posílit efektivní zásobování ocelářského průmyslu, aby se předešlo cenové výkyvy; 2013 z produkce surové oceli kapacitou přibližně 50 milionů tun; Fúze a reorganizace na nové tempo, k dosažení významného pokroku; přísné uplatňování postupů umístění zaměstnanců, více otevřené zaměstnanců k přesídlení cestu a usilovat o to pracovníci nejsou propuštěným zaměstnání, nezaměstnaní; v souladu se zásadou komercionalizaci právního řádu řádně znehodnoťte podnikových dluhů, likvidace politiky; urychlit transformaci a inovací a podpořit další optimalizace průmyslové rozložení.

Z hlediska uhlí výrobní kapacity, "názory" požadavek, trvat na dozadu výrobní kapacita by měla být v důchodu, může ustoupit brzy, 2017 let z uhlí výrobní kapacita více než 150 milionů tun, pro dosažení celkové uhlí, regionální, odrůdy a poptávka po základní rovnováhu. Pluralitní zaměstnance otevřít cestu k přesídlení, správné umístění zaměstnanců; v souladu se zásadou komercionalizaci a právního řádu, aby aktivně prosazovala korporátních dluhů a vyřazení majetku a usilovat o dosažení významného pokroku. Urychlit fúze a reorganizaci, transformace a modernizace, dále optimalizovat průmyslové rozložení.

7QUU_RT793JLT5]YG@5{`89.png

Dvojice:Nadměrná ochrana obchodu způsobená nedostatkem úpravy cen oceli Další:90degree loket