Přesné trubky

Přesné trubky

Htongsteel se vynořil jako jednu zastávku přední poskytovatele řešení pro všechny vaše přesné trubky požadavky. Jsme jedním z největších vývozců & distributoři přesných trubek v Číně. Naše produkty

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Huitong zvláštní Steel Co., Ltd je slavný Čína přesnost trubice výrobce a dodavatele, s produktivní výroby a společnosti a jako profesionální přesnost trubice vývozce a prodávající, vždy vítáme vás nakupovat a velkoobchod kvalitní bezešvé ocelové trubky, přesné ocelové trubky, ocelové bezešvé přesné trubky, přesné bezešvé ocelové trubky z naší továrny.

Htongsteel se vynořil jako jednu zastávku přední poskytovatele řešení pro všechny vaše přesné trubky požadavky. Jsme jedním z největších vývozců & distributorů přesných trubek v Číně. Naše výrobky mají byl široce používán v mnoha oblastech doma i v zahraničí. Každé oddělení jsou dokonalé vedení a plně automatizovanou produkci tak, aby se našim klientům nabídnout nejlepší kvalitní výrobky a služby.

Produkty:

Austenitické korozivzdorné oceli

Duplexní nerezové oceli

Slitiny niklu

Přesné trubky, kterou vyrobila Htongsteel jsou dodávány s studena tažené, mletá, extrémně leštěný nebo světlé povrchem, v závislosti na velikosti a tloušťce stěny.

Specifikace:

Vnější diameter0.5 50,8 mm (0.0197-2 v).

Stěny thickness0.10-3 mm (0.0039-0.118 v.)

Přejít na tenké zdi přesné trubky

finanční objem:

Vnější diameter0.787-130 mm (0,031-5 v.)

Stěny thickness0.254-19.05 mm (podložku 0,010-0.750 v.)

Související hledání: Bezešvé ocelové trubky, přesné bezešvé ocelové trubky, přesné ocelové trubky, přesné, bezešvé ocelové trubky, přesné ocelové bezešvé, přesné trubky.

Dvojice:Ropa odsávacího potrubí Další:Duplexní kanály

Dotaz