Trubka kříž

Trubka kříž
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Křížové šroubení se také nazývají 4-way kování. Je-li větev prochází úplně jako ulitý, armatury na křížek. Kříž má jeden vstupní a tři vývody nebo naopak verš. Mají často končí solventní navařovacího nátrubku nebo ženské závitem.

Křížové šroubení může generovat obrovské množství stresu na potrubí jako teplotní změny, protože jsou na středu čtyř spojovacích bodů. Tričko je více stabilní než kříž, tričko se chová jako tři legged stolička, zatímco se chová jako čtyři legged stolička kříž. (Geometricky, "jakékoli 3-kolineární body definují letadlo" tedy 3 nohy jsou ze své podstaty stabilní.) Kříže jsou běžné v stabilní hasicí zařízení, kde namáhání způsobené tepelnou roztažností nejsou obecně problém, ale ne v instalatérství, kvůli jejich dodatečných nákladů ve srovnání s použitím dvou tees.

Htongsteel se objevil jako přední poskytovatel řešení jednu zastávku pro všechny vaše potrubí mezi požadavky. Jsme jedním z největších vývozců & distributoři potrubí kříž v Číně. Naše produkty mají byly široce používány v mnoha oblastech, doma i v zahraničí. Každé oddělení jsou dokonalé vedení a plně automatizovanou produkci tak, aby se našim klientům nabídnout nejlepší kvalitní výrobky a služby.

Velikost:

Plynulé: 1/2"-24", svařované: 24 "-96"

Tloušťka:

SCH10-XXS


HUITONG je slavný Čína nerezové trubky výrobce a dodavatele, jsou vybaveny výrobních továren a firem a jako profesionální potrubí mezi vývozcem a prodávající, vždy vítáme vás kupovat a velkoobchod kvalitní potrubí kříž z našeho továrna.

Dotaz