Kříž pro montáž trubek z nerezové oceli

Kříž pro montáž trubek z nerezové oceli

Křížové kování se nazývá také čtyřcestné kování. Pokud odbočná čára projde úplně přes odpaliště, kování se stává křížem. Kříž má jeden vstup a tři vývody nebo naopak. Často mají koncovky svařovaných na rozpouštědle nebo vnitřní závitové konce. Křížové kování může vytvářet obrovské množství ...

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Křížové kování se nazývá také čtyřcestné kování. Pokud odbočná čára projde úplně přes odpaliště, kování se stává křížem. Kříž má jeden vstup a tři vývody nebo naopak. Často mají koncovky svařovaných na rozpouštědle nebo vnitřní závitové konce.


Křížové kování může generovat obrovské množství stresu na trubce, protože změny teploty, protože jsou ve středu čtyř spojovacích bodů. Třešeň je pevnější než kříž, ponožka se chová jako třínohá stolička, zatímco kříž se chová jako čtyřnohá stolička. (Geometricky, "všechny 3 nekoleinární body definují rovinu", takže 3 nohy jsou neodmyslitelně stabilní.) Kříže jsou běžné v sprinklerových systémech, kde napětí způsobená tepelnou expanzí není obecně problémem, ale nikoliv v instalatérství, příplatky ve srovnání s použitím dvou odpališť.


Společnost Huitongsteel se stala jedním z vedoucích poskytovatelů řešení pro všechny Vaše potrubní požadavky. Jsme jedním z největších vývozců a distributorů potrubí kříž v Číně. Naše výrobky jsou široce používány v mnoha oborech doma iv zahraničí. Každé oddělení je pod perfektním řízením a plně automatizovanou výrobou, aby našim klientům nabídlo produkty s nejvyšší kvalitou a rychlé služby.

Velikost:

Bezešvé: 1/2 "-24", svařované: 24 "-96"

Tloušťka: SCH10-XXS


Stainless Steel Pipe Fitting CrossDvojice:Cívka ASTM A240 316L z nerezové oceli Další:310 nerez oceli Bar

Dotaz