Nejlepší 304 nerezové plechy v Indii

Nejlepší 304 nerezové plechy v Indii

1. jsme vyváželi nejlepší desky z nerezové oceli v Indii jsou obchodní společnosti a většina z Indie zákazníky pouze nakupovat od nás a znovu vyvážet do Spojených arabských emirátů, KSA, Kuvajtu, to není fér, proč ne zákazník nakoupit od nás?
2. nižší cenu a nejlepší kvalitu, pěkný balík, jeden stop služby, dobře spolupráci s lodní společností, kontrola skladu, ITP a PMI inspekční zprávy.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

304 nerezová deska se široce používá, s dobrou odolnost proti korozi, tepelná odolnost, nízká teplota sílu a mechanické vlastnosti, razítkování ohybu a jiné tepelné zpracovatelností, žádné tepelné ošetření, zpevnění fenomén (bez magnetismu, při teplotě-196 ° c ~ 800 ° c).

Best 304 Stainless Steel Plates In India


Nejlepší desky z nerezové oceli v Indii ve skutečnosti desky plechy z korozivzdorné oceli z Číny originální, Indie nemůže produkovat vysoce kvalitní 304 nerez deska list, způsoby, jimiž se zabývají 316 z nerezové desky list pouze dovoz z Číny, protože Čína lepší kvalitu a cenu než Indie marekt, máme také seznam akcií trhu Indie, je-li třeba, pls kontaktujte obchodní manažer, zašle vám odpovídajícím způsobem.


Také jsme schopni dodat desky z nerezové oceli s ZPSS, BAOSTEEL, LISCO, JISCO, TISCO obchodní značka.


Foto desky z nerezové oceli s palet;


Best 304 Stainless Steel Plates In IndiaPokud existuje jakékoliv otázky, pls neváhejte a kontaktujte nás!

Tel: + 86 029 84510010

E-mail: info@sxht-group.com

Mobilní / WhatsApp / Wechat: + 86 1389 1997 186

Dvojice:316 Nejlepších nerezových plechů válcovaných za studena Další:304 Ohýbací deska z nerezové oceli

Dotaz