Kříž

Kříž

Křížový tvarovky se také nazývají 4pásmový příslušenství. Je-li větev prochází zcela tričko, armatury na křížek. Kříž má jeden vstupní a tři prodejny nebo vice verš. Často mají tak

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Huitong zvláštní Steel Co., Ltd je slavný Čína, výrobce a dodavatele, s produktivní výroby a společnosti a jako profesionál mezi vývozcem a prodávající vždy vítáme vás nakupovat a velkoobchod kvalitní potrubí kříž, 4 cesty přes montáž, přes montáž, 4cestné kříž fitinkové šroubení z naší továrny.

Křížový tvarovky se také nazývají 4pásmový příslušenství. Je-li větev prochází zcela tričko, armatury na křížek. Kříž má jeden vstupní a tři prodejny nebo vice verš. Často mají solventní svařované socket končí nebo ženské závitem.

Křížové armatury může generovat obrovské množství stresu na potrubí jako teplotní změny, protože jsou na středu čtyř spojovacích bodů. Tričko je více stabilní než kříž, tričko se chová jako tři legged stolička, zatímco kříž se chová jako čtyři legged stolička. (Geometricky, "všechny 3-kolineární body definují letadlo" tedy 3 nohy jsou z podstaty stabilní). Kříže jsou běžné v požární postřikovače, kde způsobená tepelnou roztažnost nejsou obecně problém, ale ne v instalatérství, díky jejich zvýšené náklady ve srovnání s použitím dvou odpališť.

Htongsteel se objevil jako přední poskytovatel jednorázové řešení pro všechny vaše potrubí překročit požadavky. Jsme jedním z největších vývozců & distributorů potrubí kříž v Číně. Naše výrobky mají byl široce používán v mnoha oblastech doma i v zahraničí. Každé oddělení jsou dokonalé vedení a plně automatizovanou produkci tak, aby se našim klientům nabídnout nejlepší kvalitní výrobky a služby.

Velikost:

Plynulé: 1/2"- 24", svařované: 24"- 96"

Tloušťka:

SCH10-XXS

Materiály:

Uhlíkové oceli: ASTM A234 WPB, A234 WPC, A420 WPL6.

Nerez: ASTM A403 WP304, 304L, 316, 316L, 321.

Legované oceli: WP22 WP12, WP11, ASTM A234 PB5, WP9, WP91.

Standardní:

ASME B16.9, ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Související hledání: potrubí kříž, 4cestné kříž kování, přes montáž, 4 way kříž fitinkové šroubení.

Dvojice:Reduktor Další:Potrubí Tee

Dotaz