Příruba

Příruba

Příruby se obvykle zadává, pokud existuje připojení k ventily, v line nástroje nebo připojení k zařízení trysky je zapotřebí. Přírubové tvarovky se obvykle týkají, stisknutím dvou povrchů se j

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Huitong zvláštní Steel Co., Ltd je slavný Čína příruba výrobce a dodavatele, s produktivní výroby a společnosti a jako profesionální příruby vývozce a prodávající, vždy vítáme vás kupovat a velkoobchod kvalitní přírub, ocelové příruby, potrubí, montáž příruby, uhlíkové oceli příruby, nerezové ocelové příruby z naší továrny.

Příruby se obvykle zadává, pokud existuje připojení k ventily, v line nástroje nebo připojení k zařízení trysky je zapotřebí. Přírubové tvarovky se obvykle týkají, stisknutím dva povrchy mají být spojeny pevně, závitové šrouby, klíny, svorky nebo jiným způsobem použití vysoké tlakové síly. [16] často těsnění, balení nebo o-kroužek je instalován mezi příruby k zabránění úniku, ale někdy je možné použít pouze speciální tuk, nebo nic vůbec, pokud právě vznikají stykové plochy. Příruby jsou určeny následující hodnocení tlak: 150 lb, 300 lb, 400 lb, 600 lb, 900 lb, 1500 lb a 2500 lb nebo 10 Bar, 15Bar, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar a 150 Bar. Různé typy přírub jsou k dispozici, v závislosti na typu jejich konstrukčních vlastností. Zde jsou typy přírub obecně používané v potrubí. Tyto příruby jsou k dispozici u různých obložení jako zvedl obličej, plochý, prsten společné obličej atd.

Příruba typ jsou jako níže:

Násuvnou příruby, zaslepovací přiruby, Lap joint přírub, svařování příruby s krkem, deska příruby, Socket svařování přírub, závitové příruby.

Složenky na příruby se sklouzla po kanálu a pak přivařeny zevnitř i vně poskytnout dostatečnou sílu a zabránit úniku. Tento příruby se používá místo svaru krky mnoha uživateli vzhledem k jeho nižší náklady, ale i fakt, že to vyžaduje menší přesnosti při řezání trubky do délky.

Zaslepovací přiruby není nuda a slouží k vypnutí potrubní systém nebo vazalem otevření. Jeho konstrukce umožňuje snadný přístup k vazalem nebo potrubní systém pro kontrolní účely. Může být dodán s nebo bez rozbočovače uvážení výrobce.

Svar krk, příruby jsou navrženy tak, aby se připojil k potrubní systém svařování na tupo. Jsou drahé, protože jeho dlouhý krk, ale je upřednostňována pro vysoké namáhání potrubí, snížení stresu aplikací. Krk, nebo rozbočovače, přenáší koncentrace napětí na spodní příruby. Postupný přechod tloušťky od základny hub tloušťka stěny na tupý svar poskytuje důležitou podporu příruby. Turbulence a eroze jsou sníženy díky odpovídající otvoru velikost trubky a příruby.

Socket příruby jsou podobné skluzu na příruby v osnově, ale otvor je proti nudit přijímat potrubí. Průměr zbývajících díry je stejná jako vnitřní průměr potrubí. Koutový svar kolem hub příruby připojí příruby potrubí. Volitelný interval svaru lze použít v aplikacích, vysoké zátěži. Její největší využití je v systému jako například hydraulické a parní linky.

Lap Joint příruba je opět podobná listu příruby, ale má poloměr na průsečíku díry a tvář příruby pro břišní přivařovací. Tvář na konci inzerováním tvoří tvář těsnění příruby. Jeho aplikace jsou, kde je třeba být demontován rychle a snadno za kontrolu nebo výměnu části potrubní systémy.

Stupeň a materiál

ASTM A182 F304, F304L, F316, F316L, F321, F347, 316, 316 L, 321, 310S, 904 L, S31803, F51.

Přírubové

Násuvnou příruby, zaslepovací přiruby, Lap joint přírub, svařování příruby s krkem, deska příruby, Socket svařování příruby, závitové příruby

Příruba Standard

GB, JIS, BS, DIN, ANSI

Specifikace

1/8", 1/4", 3/8", 1/2", 3/4", 1", 1-1/4", 1-1/2", 2", 2-1/2", 3", 4", 6".

Tlak

Třída: 150, 300, 400, 600, 900, 1500, 2500.

PN: 6, 10, 16, 25, 40, 64, 160, 5K - 40K.

Těsnící plochy

FF, RF, LJ, FM, R.T.J, R.J.

Aplikace:

Nerezové příruby se široce používá v připojování potrubí v ropy, chemické, moc, plyn, vodu, naftovodné trubky, teplo ex měnič, stavby, stavební.

Přírubové připojení mají tendenci být více objemné než ostatní připojení, ale může provádět i v náročných aplikacích, například velké vodovody a vodní elektrárny systémy.

Související hledání: Příruby, ocelové příruby, montážní příruba potrubí, uhlíkové oceli příruby, nerezové příruby, plyn okolku, olej příruby, ocelové příruby, ropných potrubí příruba, Navlékací navařenou přírubou, přírub, RF tak příruby, svařované krková příruba, svařované-krková příruba, WN příruby, WN RF příruby, WNF příruby, LJ příruby, Hanka příruby, Hanka příruby, TH příruby, příruba TH, TH závitové příruby, Socket weld příruby, SW příruby, Socket weld SW příruby , montáž přírub, Socket weld potrubí přírub, deska příruby, PT přírub, svařované deska příruby, uhlíkové oceli příruby, přiruby nerezové potrubí.


Dvojice:Potrubí Tee Další:Nerez oceli ploché Bar

Dotaz