Potrubí Tee

Potrubí Tee

Tričko je nejběžnější fitinkové šroubení. Je k dispozici všem vnitřním závitem soketů, veškeré rozpouštědlo svařovat sokety, nebo proti rozpouštědlem svařování sokety a boční vývod s vnitřními závity. Používá se

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Huitong zvláštní Steel Co., Ltd je slavný Čína potrubí tee výrobce a dodavatele, s výrobní továrny a firmy a jako profesionální potrubí tee vývozce a prodávajícího, vždy vítáme vás kupovat a velkoobchod kvalitní potrubí armatury tee, potrubí trička, tričko pro potrubí, 3 cesty kříž t, křížové tee z naší továrny.

Tričko je nejběžnější fitinkové šroubení. Je k dispozici všem vnitřním závitem soketů, veškeré rozpouštědlo svařovat sokety, nebo proti rozpouštědlem svařování sokety a boční vývod s vnitřními závity. To se používá buď sloučit nebo rozdělit proudění tekutin. Je to druh potrubí, montáž, který je ve tvaru T má dvě prodejny, při 90° připojení k hlavní linii. Je to krátký kus trubky s bočním vývodem. Tričko se používá pro připojení trubky různých průměrů nebo pro změnu směru potrubí běží. Jsou vyrobeny z různých materiálů a v různých velikostech a dokončí. Je hojně využívána v potrubních sítí k přepravě dvoufázové kapalné směsi. Jsou rozděleny do kategorií jako: rovná Tee a nerovné Tee.

Když se velikost pobočky je stejná jako hlavička dýmky, se používá stejné tričko a když pobočka velikost je menší než velikost hlavičky, bude použita snížená tee. Nejběžnější jsou trička s stejné velikosti vstupu a výstupu. Některé z průmyslových trička jsou rovné Tee, snížení Tee, Double Tee větev, dvojité větev snížení Tee, kuželové Tee, dvojité větev kuželové Tee, Bullhead Tee, kuželové snížení Tee, dvojité větev kuželové snížení Tee, tangenciální Tee, a dvojité tangenciální Tee.The větev nad trička jsou roztříděny podle jejich tvary a struktury. Oni mohou také být klasifikované na základě žádosti, kterou mají vykonávat.

Htongsteel je jedním z předních Čína potrubí tee výrobců a dodavatelů, pokud si chcete koupit, nebo nákup vysoce kvalitní tričko pro profesionální společnost, továrna, prodejce a vývozce, neváhejte a kontaktujte nás.

Specifikace:

Plynulé: 1/2 '' - 24'', svařované: 24''-96'', tloušťka: SCH10-XXS

Stupeň a materiál:

Nerez: ASTM A403 WP304, 304L, 316, 316L, 321.

Legované oceli: WP22 WP12, WP11, ASTM A234 PB5, WP9, WP91.

Oceli Standard:

ASME B16.9, ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Související hledání: montáž t kusu, t kusu, tee pro potrubí, 3 cesty přes Tee, Cross tričko, rovná Tee, ocel rovná Tee, nerez rovná Tee, legované oceli stejné tričko, reduktor Tee, ocel reduktorem Tee, nerezové redukce Tee, legované oceli reduktorem Tee.


Dvojice:Kříž Další:Příruba

Dotaz