Reduktor

Reduktor

Huitong Speciální Steel Co, Ltd je slavný Čína reduktor výrobce a dodavatele, vybaven produktivní továrny a společnosti a jako profesionální reduktor vývozce a prodávající, jsme vždy vítá vás kupovat a velkoobchodní vysokou kvalitu redukcí trubek, redukcí potrubí, excentrické reduktor.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Huitong Speciální oceli Co, Ltd je přední Čína reduktor výrobce a dodavatel, vybaven výrobní tovární a společnosti a jako profesionální reduktor vývozce a prodávající, jsme vždy vítá vás kupovat a velkoobchodní vysokou kvalitu redukcí potrubí, potrubní reduktory, excentrické reduktor, soustředný reduktor, reduktor ocelového potrubí z naší továrny.


Reduktor umožňuje změnu velikosti potrubí tak, aby splňoval požadavky hydraulického průtoku systému nebo aby se přizpůsobil stávajícímu potrubí jiné velikosti. Reduktory jsou obvykle soustředné reduktory, ale excentrické reduktory se používají, když je to nutné k udržení stejné úrovně top-nebo-bottom-of-pipe.


Reducer


Společnost Htongsteel se stala vedoucím poskytovatelem jednorázového řešení pro všechny vaše požadavky na redukci. Jsme jedním z největších vývozců & stocker společnosti Reducer v Číně. Naše výrobky jsou široce používány v mnoha oborech doma iv zahraničí. Každé oddělení je pod perfektním řízením a plně automatizovanou výrobou, aby našim klientům nabídlo produkty s nejvyšší kvalitou a rychlé služby.


Reducer【Produkty】

Koncentrický reduktor, Reduktor uhlíkové oceli CON, Reduktor z nerezové oceli CON, Reduktor CON, Reduktor ECC, ECC reduktor, ECC reduktor z uhlíkové oceli, Reduktor ECC z ušlechtilé oceli, Redukce ECC z legované oceli.


【Velikost】

Výstupní průměry: Bezešvý reduktor: 1/2 "- 24", svařovaný reduktor: 26 "- 48".

Tloušťka: SCH20 - SCH160


【Materiály】

ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70


【Standard】

ANSI, ISO, JIS, DIN, BS, GB

Související hledání: redukce trubek, potrubí Reduktory, excentrický reduktor, soustředný reduktor, redukční potrubí ocelového potrubí.Jste vítáni, že nám pošlete dotazy, bude vám zasláno nejlépe citace!

Dvojice:Nerezová ocelová páska Další:Kříž

Dotaz